Ответы на вопросы о Chernobyl-TOUR
English version of the Chernobyl-TOUR site

Меню пользователя

Логин

ПарольЗабыл пароль?
Регистрация

Мы принимаем PayPal


ПОЛЬОВИЙ СЕМІНАР 20 ТРАВНЯ 2016ПОЛЬОВИЙ СЕМІНАР 20 ТРАВНЯ 2016


Репрезентація
культурних, історичних та природних цінностей
Чорнобильської зони для України та світу:
пошук ефективних шляхів та форм

 

ПОЛЬОВИЙ СЕМІНАР 20 ТРАВНЯ 2016

  Дорогі колеги! Туристичне майбутнє Чорнобильської Зони буде одним із ключових питань, які обговорюватимуться 20 травня 2016 року у польовому семінарі в Чорнобильській Зоні "Репрезентація культурних, історичних та природних цінностей Чорнобильської зони для України та світу: пошук ефективних шляхів та форм", яке організують ЧОРНОБИЛЬ ТУР® спільно з Державним агентством з управління Зоною відчуження.

  Мета заходу: ознайомлення з історичними, культурними і природніми цінностями зони, та обговорення найбільш ефективних шляхів та форм їх репрезентації для України та світу, які б допомагали ліквідації негативних соціально-психологічних та економічних наслідків Чорнобильської катастрофи, сприяли створенню позитивного образу Чорнобильської Зони на національному та міжнародному рівні, і сприяли зростанню авторитету України в світі.

  Захід проводиться у формі 1-денного відвідання Чорнобильської Зони. В семінарі вже підтвердили свою участь Голова Державного агентства з управління зоною відчуження В.В. Петрук, представники Верховної Ради України, Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Управління туризму КМДА, Туристичної асоціації України, Американської торгової палати в Україні туристичних бізнесів, фахівці – екологи та історики – Національного інституту стратегічних досліджень, Інституту національної пам'яті, Інститут історії НАНУ, Києво-Могилянської Академії, Канзаського університету (США), Центру екологічного консалтингу та аудиту. Очікується цікавий обмін думками та конструктивне обговорення у дружній атмосфері, націлені на конкретний позитивний і реалістичний результат, який буде втілюватися далі спільними зусиллями учасників семінару.

  Розширена програма відвідання розробляється спільно Науковим підрозділом ЧОРНОБИЛЬ ТУР та Державним науковим центром захисту культурної спадщини від техногенних катастроф при ДАЗВ на базі стандартної програми 1-денного відвідання ЧОРНОБИЛЬ ТУР (її скорочений робочий варіант – нижче).

  До участі запрошуються incoming туроператори та журналісти провідних туристичних ЗМІ.

  Також, в польовому семінарі можуть взяти участь представники інших галузей туріндустрії. Оргвнесок (включає екологічно-чистий обід у Зоні) з учасника/учасниці складає 300 грн.

Демонстрація дії гамма-випромінювання від СаркофагуДемонстрація дії гамма-випромінювання від Саркофагу

Базова програма та маршрут польового семінару 20 травня 2016р:

  •  7.30 збір учасників за адресою Київ, б-р Т. Шевченка, 20 (зліва від Володимирського собору). Карта місця зустрічі: https://goo.gl/maps/i2cWnQneuHz
  •  8.00 виїзд з Києва на автобусах.
  •  приїзд в Зону. Поглиблене знайомство з такими об’єктами, як: місто Прип’ять, колишнє секретне військове містечко Чорнобиль-2 та його фантастичні антени «ДУГА-1», місто Чорнобиль (з відвіданням постійно діючої виставкової експозиції народної культури Чорнобильского Полісся, відкритої до 30-річчя події), покинуті села, Чорнобильська АЕС – оглядовий майданчик, адмінистративно-побутовий комплекс ("АБК-1"), став-охолоджувач та деякі об’єкти 3-ї черги ЧАЕС; за доброю традицією – годування чорнобильських сомів :) та інші менш відомі локації
  •  смачний обід в Зоні
  •  дискусії та обмін думками
  •  повернення до Києва ввечері близько 20.00.

Для реєстрації участі в семінарі, не пізніше 15:00 19 травня, на емейл [email protected] потрібно відправити:
1 – назву компанії та посаду учасника семінару
2 – ПІБ
3 – серію та номер паспорту, що буде з вами під час поїздки (громадянський чи закордонний)
4 – громадянство
5 – дату народження
6 – контактний телефон

 

Група туристів біля СаркофагуГрупа туристів біля Саркофагу

Увага! В Чорнобильській зоні діють правила радіаційної безпеки, у зв’язку з чим не допускається відвідання Зони у відкритому одязі та взутті (шльопки, шорти, майки).

Заборонено палити та вживати алкоголь, знаходитися в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, провозити з собою зброю. Тільки 18+ років!